O nas / Über uns

Szkoła Języka Niemieckiego
Planet Deutsch

Nasza szkoła powstała z długoletniej pasji do języka niemieckiego. Z Pasji do wiedzy z zakresu metodyki nauczania jak i z pasji do przekazywania wiedzy.

Założycielka Szkoły Planet Deutsch, Joanna, to dyplomowany nauczyciel z języka niemieckiego, Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego Filologii Germańskiej.

Od ponad 19 lat prowadzi kursy z języka niemieckiego innowacyjną autorską metodą nauczania na terenie całego kraju.
Nauczanie języka niemieckiego to nie tylko jej zawód lecz pasja trwająca nieprzerwalnie od 13-ego roku życia. Już wtedy, będąc uczniem Szkoły Podstawowej poświęcała każdy swój wolny czas na doskonalenie się i spełnianie marzeń w kierunku nauczania języka niemieckiego.
Jej pasją są procesy nauczania, zastosowanie wszelakich technik pamięciowych na zajęciach. Jest zwolenniczką metod alternatywnych w nauczaniu języków obcych m.in. Total physical response (TPR),Total Immersion, Community Language Learning (CLL), Metoda Komunikatywna.
Uwielbia przekazywać swoją wiedzę innym oraz dzielić się przebytymi doświadczeniami. Promuje naukę w atmosferze wzajemnego wsparcia oraz zaufania eliminując stres i zahamowania wynikające z popełniania błędów.

Opinie naszych kursantów